+371 677 677 90

Automašīnu Tirdzniecība

CAR.LV komanda piedāvā jaunus un mazlietotus auto no ražotājiem visā Eiropā. Mēs ticam, ka automašīnas iegādes process var būt ērts, drošs un ātrs. Esam uzticams atbalsts un palīgs ikvienā jautājumā, kas saistīts ar auto iegādi.

Transportlīdzekļa piegāde pēc pasūtījuma

Ja vēlies iegādāties automašīnu no citām Eiropas valstīm, mēs atradīsim, pārbaudīsim, piegādāsim un nokārtosim visas formalitātes, lai auto iegāde būtu vienkārša un droša. Pateicoties mūsu partneriem Eiropā, piemeklēsim labāko risinājumu.

Komerctransporta tirdzniecība

Piedāvajam arī jebkuru ražotāju jaunu un mazlietotu Komerctransportu. Palīdzēs izvēlēties pareizāko risinājumu un nekļūdīties komplicētajā komerctransporta nozarē - ja nepieciešams, piemeklēsim labākos pārbūves un aprīkojuma risinājumus, kā arī pārbūvēsim automašīnu, pielāgojot to konkrētai darba specifikai.

Komisijas tirdzniecība automobiļiem

Ja vēlies pārdot esošo, palīdzēsim to izdarīt ātrāk un izdevīgāk. Mūsu pieredzējušie pārdošanas speciālisti izvietos sludinājumus, organizēs tikšanās ar potenciālajiem klientiem, kā arī kārtos visas formalitātes, kas saistītas ar automašīnas pārdošanu. Izvēloties šo pakalpojumu, iespējams turpināt braukt ar savu auto kamēr mēs pārdodam.

Garantija

Iegādājoties automašīnu arī lietotiem automobiļiem piedāvājam garantiju līdz pat 36 mēnešiem bez nobraukuma ierobežojuma.

Finansējums

Nodrošināsim individuālu pieeju un dažādus finansējuma risinājumus. Sadarbojamies ar vadošajām līzinga kompānijām, kā arī piedāvājam savu finansēšanas un pilna servisa līzinga pakalpojumu.

Trade-in

Iegādājoties automašīnu, esošais auto var būt kā daļa iemaksas jaunā auto iegādei. Netērē laiku meklējot pircēju esošajai automašīnai, mēs pieņemam jebkuras markas automobiļus, neraugoties uz vecumu un nobraukumu.